"A szerencse olyan, mint a Tour de France: egész évben várod, aztán észre sem veszed, és már el is múlt." (Idézet az Amelie csodálatos élete című filmből)

Friss topikok

Linkblog

Tie break, szívinfarktus - foci

Játék_mester 2009.09.23. 10:10

A holland kupában szeptember 22-én olyan meccset játszottak, ameire még sokat fognak emlékezni a két csapat tagjai és szurkolói. A Haaglandia Winston-Exelsior Rotterdam meccs ugyanis 4:4-es rendes játékidőbeli eredmény után 6:6-ra végződött, majd a büntetők során 13:12-es tizipárbaj után 7:6-ra győzött a vendégcsapat.

Nem lettem volna egyik szurkolótábor tagja sem, mert vagy szívinfarktust kaptam volna, vagy elszívtam volna egy doboz cigarettát (és utána kapok infarktust) a meccs hajrájában.

A gólok a következőképpen alakultak a meccsen: 0:1 (9. perc), 0:2 (10. perc), 1:2 (24. perc), 1:3 (25. perc), 2:3 (54. perc), 3:3 (64. perc), 4:3 (76. perc), 4:4 (89. perc), 5:4 (95. perc), 6:4 (98. perc), 6:5 (103. perc), 6:6 (120. perc). Majd mindezek után 12:13 a tizenegyespárbajban.